KULLANIM ŞARTLARI

Bu sayfada bulunan maddeler, minecraftin.com ile müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

Bir tarafta BURHAN BÜYÜKGÜR (Bundan sonra "ŞİRKET" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta -ŞİRKET TARAFINDAN İŞLETİLEN minecraftin.com (Bundan sonra "İnternet Sitesi" olarak anılacaktır) internet adresinde- ürün alımı yapmak üzere "ALICI KULLANICI" veya ürün satışı yapmak için aracılık yapan "BAYİ" tüm özel ve tüzel kişiler arasında aşağıdaki şartlarla işbu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün "ALICI KULLANICILAR" ve "BAYİLER", "İNTERNET SİTESİNE" ÜYE OLMAKLA VEYA "KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM" İBARESİNİ SEÇEREK BU SÖZLEŞMENIN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİ PEŞİNEN ve GAYRİKABİLİ RÜCU OLARAK ONAYLADIKLARINI KABUL EDERLER.

2. ÜYELİK ŞARTLARI

Siteye üye olmak isteyen veya alışveriş yapmak isteyen tüm "ALICI KULLANICILAR" ın ve "BAYİLERİN" in 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Üyelik başvurusunun yapılması işbu sözleşmenin onaylanmasıyla birlikte üye 18 yaşından büyük olduğunu kabul etmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.

3. KULLANIM KOŞULLARI VE KULLANICILARIN ALIŞVERİŞ ŞARTLARI

 1. "İnternet Sitesi"nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "İnternet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.
 2. "ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır. ALICI KULLANICILAR", "İnternet Sitesi" ne üye olarak "ŞİRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.
 3. "ALICI KULLANICILAR" ın "İnternet Sitesi" nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "İnternet Sitesi" nde "ŞİRKET" stoklarıyla, "ŞİRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, minecraftin.com "İnternet Sitesi" nde görünen fiziki - görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler ŞİRKET stoklarıyla sınırlıdır.
 4. "ALICI KULLANICILAR" "İnternet Sitesi" nin adı başta olmak üzere, bu sitede teşhir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "İnternet Sitesi" nin işleyiş sisteminin bütün haklarının BURHAN BÜYÜKGÜR ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "ŞİRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.
 5. Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "ŞİRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askıya alınır.
 6. "ALICI KULLANICILAR" "İnternet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme şeklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.
 7. "ALICI KULLANICILAR" "İnternet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler. Siparişin "ŞİRKET" tarafından değerlendirilmeye alınma zamanı siparişin verilme zamanı değil, ürün bedelinin tüm vergiler toplamının kredi kartından tahsilâtının yapıldığı andır.
 8. Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır.
 9. "ALICI KULLANICILAR" ın siparişleri kendilerine site üzerinden teslim edilir.

4. FİYATLANDIRMA

"İnternet Sitesi" önceden haber vermeksizin, teşhirde bulunan ürünlerinde ve ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. SİPARİŞ İPTAL KOŞULLARI

"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "hesaplarım" modülüne Kodlar veya Hesaplar Aktarılmadı ise iptal edebilirler. İptal işlemini, Destekten gerçekleştirilebilirler.

6. ÜRÜN İADE KOŞULLARI

 1. "ALICI KULLANICILAR" ın şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.
 2. Herhangi Bir Sunucudan VİP ve benzeri ürün alımlarından "İnternet Sitesi" sorumlu değildir ve hiçbir zararını "İnternet Sitesi" karşılamaz.
 3. Her Minecraft Altın paket Sipariş için 1 Adet Değişim hakkı verilir. ( 1 Adet Minecraft Altın paket sonrası Minecraft Demir Paket paket verilir.) "ve Sadece Destek bölümü üzerinde değişim gerçekleşir."
 4. Sipariş anında video alınmadığı taktirde, hesap veyahutta CD keylerde herhangi bir sorun yaşanır ise bu sorunda yaşanacak olan maddi kayıbı "İnternet Sitesi" karşılamaz.

7. FESİH

"SIRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

8. UYUŞMAZLIKLAR VE ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.

9. BAKİYE

"İnternet Sitesi"ne yüklenen bakiye miktarı sanaldır, maddi değeri yoktur ve iade edilemez."
minecraftin.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan üye veya üye harici tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

MinecraftIN 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım: BurhanRB